نمایش 1–12 از 31 نتیجه

هنگامی که به قبرستان می روید، با کمی دقت متوجه می شوید که اکثر سنگ های قبر آنجا از رنگ سفید هستند. انواع مختلفی از سنگ های قبر از جمله مرمر، گرانیت، گرانیت نطنز و… وجود دارند.

در میان انواع سنگ های قبر، سنگ قبر سفید بسیار محبوب و پرکاربرد می باشد. هنگام خرید سنگ قبر، فقط به زیبایی آن توجه نکنید؛ بلکه معیار های دیگری همچون مقاومت فرسایشی، قدرت جذب آب، سطح استحکام و… وجود دارند که توجه به این معیار ها الزامی می باشد.

سنگ قبر سفید

در حال حاضر یکی از شیک ترین و لاکچری ترین سنگ های قبر، سنگ قبر سفید می باشد. یکی از معیار های مهم هنگام خرید سنگ قبر، زیبایی می باشد.

افراد با توجه به سلیقه خود، رنگ سنگ قبر را انتخاب می کنند. امروزه یکی از شیک ترین و زیباترین رنگ ها، رنگ سفید می باشد. سنگ قبر سفید بسیار شیک و جذاب می باشد و هیچوقت این رنگ از مد نمی افتد.

اگر تا حالا به قبرستان رفته باشید، متوجه می شوید که سنگ های سفید در میان انواع سنگ های دیگر، بسیار به چشم می خورند و ظاهر آن ها متفاوت از سنگ های دیگر می باشد. علاوه بر زیبایی، سنگ های سفید دارای دوام زیادی می باشند.

یکی از نکات مهم هنگام خرید سنگ قبر، توجه به استحکام آن می باشد. شما باید سنگی را انتخاب کنید که دارای استحکام زیادی باشد و مدت زمان طولانی عمر کند.

سنگ های سفید نسبت به سایر سنگ ها دارای استحکام بیشتری می باشند و مدت زمان طولانی بدون هیچ تغییری باقی می مانند.

همچنین سنگ های سفید نسبت به سنگ های سیاه، نور کمتری را به خود جذب می کنند.

سنگ های تیره نور زیادی از خورشید را به خود جذب می کنند و در طول روز بسیار گرم می شوند. همین عامل باعث می شود که در مدت زمان کمی دچار شکستگی شوند و یا رنگ خود را از دست دهند.

بنابراین بهترین گزینه برای قبر هایی که در معرض نور خورشید هستند، سنگ قبر سفید می باشد. ضخامت این سنگ ها حداقل 3 سانتی متر می باشد و به همین خاطر این سنگ ها در شرایط مختلف آب و هوایی استحکام بالا را دارند.

تراشکاری روی سنگ های سفید

یکی از ایده های جالب برای سنگ قبر، طراحی عکس روی سنگ قبر سفید می باشد. بسیاری از افراد فکر می کنند که طراحی عکس یا نوشتن متن روی سنگ های سفید مشکل ساز می باشد و ممکن است تار به نظر بیایند، در حالی که این دیدگاه صحیح نیست.

انواع مختلفی از سنگ های سفید همچون سنگ مرمر سفید، سنگ گرانیت نطنز سفید، سنگ نانو سفید و… وجود دارند. کیفیت تراشکاری بستگی به نوع و جنس سنگ دارد.

به شما توصیه می کنیم اگر قصد تراشکاری طرح های سخت را دارید، سنگ قبر نانو سفید را انتخاب کنید. این نوع سنگ مناسب تراشکاری می باشد و طراحی چهره روی آن بسیار زیبا و راحت می باشد.

قیمت سنگ قبر سفید به چه عواملی بستگی دارد ؟

یکی از بزرگترین نگرانی های خریداران سنگ مزار این می باشد که قیمت سنگ قبر خصوصا سنگ قبر سفید به چه عواملی بستگی دارد و چگونه محاسبه می شود ؟ بطور کلی قیمت این محصولات به عوامل مختلفی از جمله فاکتورهای زیر بستگی دارد

  1. نوع سنگ قبر
  2. ضخامت سنگ قبر
  3. ابعاد سنگ مزار
  4. قرنیز های کنار سنگ مزار
  5. سنگ ایستاده و بالای مزار
  6. نوع حکاکی
  7. اشعار و نوشته های سنگ قبر

ما قیمت ها را برای راحتی کاربران در کنار محصولات درج کرده ایم شما می توانید متناسب با بودجه خود مناسب ترین سنگ را انتخاب کنید