نمایش دادن همه 9 نتیجه

با مراجعه به قبرستان ها می توانید انواعی از سنگ های قبر شیک و زیبا را ببینید. هنگامی که فردی می میرد، تنها چیزی که در این دنیا از او باقی می ماند، قبر او می باشد. معمولا بعد از فوت هر فردی، خویشاوندان او هر چند وقت یکبار به سر مزار او می روند.

بعضی از افراد دوست دارند که بعد از مرگ خود، سنگ قبر جدید شیک و جذابی داشته باشند. به همین دلیل قبل از مرگ خود، سنگ قبر را تعیین و خریداری می کنند. بعضی از سنگ های قبر بسیار شیک و جذاب می باشند و شما می توانید با خرید این سنگ ها مزاری زیبا از خود به جای بگذارید.

سنگ قبر های جدید

یکی از زیباترین و پرکاربردترین سنگ ها، سنگ مرمر می باشد. قبلنا از مرمر سفید برای سنگ قبر استفاده می شد. سنگ های مرمر علاوه بر رنگ سفید، در رنگ های دیگری همچون کرم، سبز، نارنجی و صورتی یافت می شوند.

استفاده از مرمر سبز، نارنجی یا صورتی گزینه جالبی برای سنگ قبر جدید به نظر می رسد. معمولا در گذشته از این رنگ ها برای قبر استفاده نشده است. اگر به دنبال خرید سنگ قبر جدید هستید، می توانید از این گزینه استفاده کنید.

یکی از جدیدترین سنگ های قبر، سنگ نانو می باشد. این سنگ ها مصنوعی می باشند و از ترکیب سنگ های دیگری به وجود آمده اند. سنگ های نانو دارای وزن بسیار کمی می باشند و در عین حال استحکام و مقاومت زیادی دارند و مدت زمان طولانی عمر می کنند. اگر می خواهید سنگ جدید خریداری کنید، این نوع سنگ ها گزینه خوبی می باشند.

تراشکاری روی این سنگ ها بسیار راحت می باشد و می توانید هر طرحی را که می پسندید، روی آن حک کنید. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این سنگ ها نصب راحت آن ها می باشد.

 سنگ گرانیت سیمین، یک نوع سنگ قبر جدید می باشد که امروزه بسیار محبوب می باشد. این سنگ ها دارای رنگدانه های سفید و مشکی هستند.

بسیاری از مردم به این سنگ ها علاقه دارند و آن ها را دوست دارند. شما می توانید این سنگ ها را در شکل های گوناگون همچون بیضی و دایره ای درست کنید که بسیار شیک و جدید می باشند.

گرانیت تویسرکان یک نوع سنگ قبر جدید می باشد که به دلیل استخراج سخت آن ها، بسیار محدود می باشند. این سنگ ها دارای تراکم بسیار زیادی هستند و مقاومت سایشی بسیار خوبی دارند.

امروزه این نوع سنگ ها بسیار محبوب می باشند. شما می توانید با طراحی زیبای این سنگ ها، سنگ قبر بسیار زیبایی برای خود درست کنید

نکات لازم هنگام خرید سنگ قبر جدید

نکاتی وجود دارند که هنگام خرید سنگ قبر باید به آن ها توجه کنید. لازم است قبل از خرید سنگ ، به قوانین آرامستان و فرهنگ خانواده خود توجه کنید و با توجه به آن ها، خریداری کنید.

یکی دیگر از نکات لازم، توجه به قیمت می باشد. در وب سایت جنت نوین انواعی از سنگ قبر های جدید ارزان و گران وجود دارد که می توانید با توجه به شرایط خود، نوع مناسب آن را خریداری کنید.

همچنین تصمیم بگیرید که آیا می خواهید روی سنگ تراشکاری انجام دهید یا نه؟ در صورتی که می خواهید روی آن ها تراشکاری انجام دهید، سنگی انتخاب کنید که قابلیت تراشکاری داشته باشد و بتوانید به آسانی روی آن طرح های دلخواه خود را حک کنید.

یکی دیگر از نکات لازم هنگام خرید سنگ برای قبر ، توجه به رنگ می باشد. معمولا سنگ های قبر دارای رنگ سیاه و سفید هستند. اگر هر رنگ دیگری به جز این دو رنگ می خواهید، می توانید به وسیله رنگ های کوره ای آن را رنگ کنید.

یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن بسیار دقت کنید، جنس سنگ می باشد. سنگی را انتخاب کنید که مقاوم باشد و برای مدت زمانی طولانی عمر کند.

خرید آنلاین سنگ قبر جدید

جهت خرید آنلاین سنگ قبر جدید می توانید به وب سایت جنت نوین مراجعه کنید. در این وب سایت انواعی از جنس و طرح های سنگ قبر جدید با مناسبترین قیمت به صورت آنلاین به فروش می رسند.

در صورتی که هر سوالی دارید، می توانید از طریق اینترنتی یا تلفنی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و سنگ های مورد نظر خود را سفارش دهید.