نمایش 1–12 از 30 نتیجه

اگر امسال به بهشت زهرا سری زده باشید و در میان قبر ها قدم زده باشید، متوجه می شوید که ظاهر بعضی از قبر ها نسبت به سایر قبر ها متفاوت می باشد و از سنگ قبر لاکچری استفاده کرده اند. این سنگ قبر ها از نظر جنس، رنگ و مرغوبیت با دیگر سنگ ها فرق می کنند. امروزه مدرنیت و لاکچری بودن به همه جا از جمله قبرستان نفوذ کرده است.

بعضی از افراد به این مسائل بسیار اهمیت می دهند و دوست دارند لاکچری از دنیا بروند و مزاری زیبا از خود به جای بگذارند. امروزه خوشبختانه در انتخاب نوع سنگ قبر هیچ محدودیتی وجود ندارد و افراد می توانند با توجه به سلیقه خود آن را انتخاب کنند.

ویژگی های سنگ قبر لاکچری

اگر شما هم آرزوی سنگ قبر لاکچری دارید، می توانید از طراحی های مد روز برای سنگ قبر خود استفاده کنید.

  • یکی از راه های لاکچری بودن این می باشد که بجای شکل مستطیل، از شکل های هندسی دیگری همچون بیضه، دایره، لوزی و… استفاده کنید. با استفاده از این نوع سنگ های قبر، مزار شما از بقیه مردم متفاوت می باشد و به صورت لاکچری با این دنیا خداحافظی می کنید.
  • همچنین شما می توانید از ترکیب رنگ ها برای سنگ قبر خود استفاده کنید. به عنوان نمونه ترکیبی از رنگ سیاه و سفید برای سنگ قبر بسیار زیبا می باشد.
  • یکی دیگر از ویژگی های سنگ قبر لاکچری، انتخاب طرح آن با توجه به شغل خود می باشد. به عنوان نمونه مهندسان می توانند سنگ قبر خود را به شکل مداد، لپ تاپ و… طراحی کنند.
  • شما می توانید با حک یا نوشتن متن انگلیسی، سنگ قبر لاکچری داشته باشید. یکی از راه های لاکچری بودن این می باشد که عکس خود را روی سنگ قبر بکشید و سپس زیر عکس خود متنی انگلیسی بنویسید.
  • شما می توانید بجای زبان انگلیسی، از زبان های دیگری همچون عربی، چینی، میخی و… استفاده کنید.
  • برای داشتن سنگ قبر خاص و شیک می توانید از حک گلکاری بر روی سنگ مزار خود استفاده کنید.

شما می توانید با انجام کار های ساده و جزئی، سنگ قبر خاص برای خود تهیه کنید. علاوه بر روش های گفته شده در بالا، می توانید بر روی سنگ قبر خود گلکاری انجام دهید. امروزه بعضی از سنگ های قبر به این شیوه طراحی می شوند و ظاهر بسیار زیبا و متفاوتی دارند.

چه کسانی از سنگ قبر لاکچری استفاده می کنند؟

مزار شما خانه ابدی شما است. نسل های بجا مانده برای دیدن شما به سر مزار مراجعه می کنند. امروزه انواعی از سنگ های قبر مختلف وجود دارند که افراد با توجه به سلیقه خود آن را انتخاب می کنند.

بعضی از سنگ های قبر به دلیل طرح و رنگ آن ها، بسیار جذاب و لاکچری می باشند. افرادی که از مد روز پیروی می کنند، به لاکچری بودن بسیار اهمیت می دهند و دوست دارند بعد از خود مزاری زیبا به جا بگذارند و لاکچری از دنیا بروند.

برای این افراد سنگ مزارشان اهمیت زیادی دارد و دوست دارند قبری زیبا از خود به جای بگذارند

معمولا افرادی که از نظر موقعیت شغلی جایگاهی در بین مردم دارند بیشتر از سنگ قبر خاص و لاکچری استفاده می کند. افرادی همچون ورزشکاران بخصوص فوتبالیست ها، سوپر استار سینما و بازیگران، خوانندگان و….

نحوه نگهداری از سنگ قبر لاکچری

به عنوان اولین نکته شما باید به یاد داشته باشید که محل این سنگ ها جلوی نور خورشید نباشد.

  • نور خورشید به مرور زمان موجب تغییر رنگ آن ها می شود.
  • همچنین سعی کنید در فضا های باز، از آن ها استفاده نکنید یا اینکه برای آن ها از سایبان استفاده کنید تا از آن ها در برابر شرایط مختلف آب و هوایی محافظت کنید.
  • یکی دیگر از راهکاری های محافظت از آن ها، استفاده از اسپری های نانو می باشد. این اسپری ها از سنگ ها در برابر پرتوهای فرابنفش نور خورشید، گرد و خاک و… محافظت می کنند.

خرید آنلاین سنگ قبر لاکچری

امروزه کمتر فروشگاهی پیدا می شود که سنگ قبر لاکچری داشته باشد. فروشگاه جنت نوین یکی از بزرگترین و معتبرترین فروشگاه های فروش سنگ قبر خاص وشیک در انواع طرح ها می باشد.

شما می توانید با مراجعه به وب سایت جنت نوین با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و هر نوع سنگ با هر طرحی که می خواهید، سفارش دهید. این سنگ ها در مدت زمان کمی به بهترین شیوه تحویل شما داده می شود.