نمایش 1–12 از 30 نتیجه

سنگ قبر مرمر یکی از سنگ های مزار محکم و مقاوم می باشد که در رنگ های مختلفی مثل سفید، سبز، نباتی دارد‌ . این سنگ ها به دلیل ناخالصی هایی که دارند رگه هایی از رنگ صورتی، آبی و شیره ای دارد که جلوه خاصی به آن می بخشد.

ویژگی سنگ قبر مرمر

یکی از سنگ هایی که می توان برای پوشش دهی قبر استفاده کرد جنس مرمر می باشد. این سنگ در واقع نوعی سنگ آهکی محسوب می شود که رنگ های مختلفی از آن وجود دارد.

سنگ آهک در عمق زمین طی مدت بسیار طولانی، تحت فشار زیاد قرار می گیرد و این فشار وارده بر آن سنگ را دگرگون می کند و به این صورت سنگ مرمر شکل می گیرد.

بسیاری از این نوع سنگ وقتی در معرض عوامل جوی مثل باد و باران یا آفتاب و نور خورشید  قرار می گیرند کیفیت و استحکام خود را از دست می دهند به همین دلیل باید برای انتخاب توجه بالایی داشته باشید.

این نوع سنگ با تناژ رنگی روشن محسوب می شود و به این دلیل که  نا خالصی هایی مثل رس و اکسید آهن دارد، دارای رگه هایی به رنگ آبی، خاکستری، سبز، صورتی، زرد و حتی سیاه نیز می باشد.

قیمت سنگ قبر مرمر به نسبت سنگ قبر گرانیت بالا تر می باشد. این سنگ  علاوه بر این که در صنعت سنگ مزار استفاده می شود در هنر های تزئینی هم مورد توجه قرار گرفته است.

ویژگی های سنگ مزار مرمر
 دوام بالا ✔️
تنوع در طرح و نقش ✔️
عدم جذب گرمای خورشید ✔️
لاکچری و خاص بودن ✔️

انواع سنگ قبر مرمر

در این بخش به انواع سنگ مرمر برای مزار بطور کامل پرداخته ایم :

سنگ قبر مرمر هرات

سنگ هرات یکی از مهم ترین و بهترین سنگ است و برای استفاده در صنعت سنگ مزار مناسب می باشد. سنگ مرمر هرات جزء یکی از مرغوب ترین سنگ های تزئینی جهان محسوب می شود.

مرمر سفید

مرمر سفید حاوی نا خالصی هایی است و به همین دلیل رگه های صورتی، سبز یا آبی دارد و هر چقدر مقدار این رگه ها کم تر باشد یعنی این نوع سنگ کیفیت بالا تری دارد و مرغوب تر است، به همین دلیل هزینه این نوع سنگ بالا تر از سنگ قبر های دیگر می باشد.

این سنگ یکی از جلا پذیر ترین سنگ ها می باشد و به دلیل خاص بودن آن بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

در صورتیکه تمایل به استفاده از رنگ سفید برای سنگ مزار بستگان خود دارید می توانید به صفحه خرید سنگ قبر سفید مراجعه کنید

سنگ قبر مرمر سبز

این نوع سنگ دارای رگه هایی از رنگ سفید یا قهوه ای می باشد. این سنگ بیشتر در مکان های مذهبی کاربرد دارد و استفاده از سنگ قبر مرمر سبز در مزار ائمه اطهار و امام زاده ها جلوه بسیار زیبا و شکیلی می دهد.

 سنگ قبر مرمر نباتی

سنگ قبر جنس مرمر در رنگ نباتی نوع دیگر از سنگ های مرمر می باشد. سنگ   نباتی به نسبت مرمر سبز و سفید  کاربرد کم تری دارد ولی سنگ مرمر نباتی هم مانند سایر سنگ ها مشتری های خاص خود را دارد.

هزینه این سنگ قبر با رنگ نباتی به نسبت هزینه سنگ سفید کم تر می باشد. این سنگ ها جزو سنگ های اصیل و زیبا هستند و قابلیت عبور نور را از خود دارند.

قیمت سنگ قبر مرمر

نمی توان بطور دقیق هزینه سنگ یادبود مرمر را گفت . سنگ مرمر در انواع رنگ ها و کیفیت در بازار سنگ فروشان موجود است.

اول باید رنگ و طرح و … خود را مشخص کنید و سپس بطور دقیق از هزینه این نوع سنگ مطلع شوید.

فروشگاه جنت نویت انواع سنگ قبر مرمر را برای عرضه و فروش قرار داده درصورت تمایل به خرید سنگ قبر باکیفیت و یا قیمت عالی می توانید از این فروشگاه دیدن کنید

سوالات متداول

قیمت سنگ قبر تا حدود زیادی به جنس سنگ قبر بستگی دارد. سنگ قبر های داخلی نسبت به سنگ قبر های خارجی ارزانتر هستند

اما در سنگ قبر مرمر شکل ظاهری سنگ، نوع خطاطی و حکاکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ هستند 

بله در مجموعه جنت نوین امکان ارسال انواع سنگ قبر خصوصا سنگ مرمر به سراسر کشور وجود دارد.

هزینه ارسال سنگ قبر در این مجموعه رایگان می باشد

کیفیت سنگ در آزمایشگاه بطور دقیق مشخص میشود. جنت نوین از با کیفیت ترین سنگ های داخلی و خارجی استفاده می کند.

همچنین این مجموعه کیفیت کلیه محصولات خود را نیز تضمین می کند