پیش‌نویس خودکار

شماهم این سوال براتون پیش اومده که آیا واقعا اموات هم شمارو میبینن؟ و وقتی که به سره مزارشون میرید متوجه ی اومدنتون میشن؟ باید تو جواب این سوال بهتون بگم که … همه ی ما همیشه این سوال تو ذهنمون هست که واقعا عزیزهای از دست رفتمون مارو میبینن،یا نه امام صادق(ع)در مورد همین(…)

آلبوم متن سنگ مزار

.–ღஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐღ–. ۱_ اَـ؋ـسوس کـہ آن هَمدم دیـریـنـہ ما رفـت آن مَظهر پاکیـزِگے و مِهرو صَـ؋ـا رفـت یـاران تو از سوز و دل خویـش بِگویـند اے واے ؋ـَلَک مونِس و جآن و دِل ما رفـت .–ღஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐღ–. ۲_گَشتـہ اَست چِشمانِ مَن از دَرد و غَم دریـا پدر مَن چـہ گویـم بے تو اَز فـَردا وَ فـرداها پدر(…)

سنگ مزار چیست؟

سنگ مزار یعنی چه و به دلیل استفاده میشود؟ سنگ مزار یا سنگ یاد بود نوعی تندیس سنگیست که بالا یا روی مزار متوفا قرار میگیرد تا محل دقیق دفن متوفا را مشخص کند سنگ مزار از گذشته تابحال مورد استفاده قرار گرفته و این نوع به ثبت رسانی محل دفن از گذشته تا به(…)

جنس سنگ مزار

جنس سنگ مزار از چیست ؟ سنگ مزار همان طور که از اسمش پیداست نوعی سنگ میباشد که بالای یا روی قبر قرار میگیرد و روی آن مشخصات فرد متوفا حکاکی میشود اما امروزه با اضافه کردن مشخصات بیشتر و تغییر پسند افراد این سنگ ها به شکل های متفاوتی اجرا میشود که در برخی(…)

قوانین نصب سنگ

مواردی که میبایست به هنگام سفارش سنگ مزار به آن دقت شود اولین مورد که باید در نظر داشت قوانین و ضوابط آرامستان هاست که امروزه بخاطر شرایط موجود آرامستانها دارای قوانین برای نصب سنگ میباشند . البته این موضوع فقط برای مکان هایست که جزء سازمان یا مجموعه ای باشند وگرنه هنوز هم در(…)

قیمت سنگ مزار

هزینه ساخت سنگ مزار چقدر ؟ برای براورد و تشخیص هزینه سنگ مزار چند عامل مهم و موثر وجود دارد که تایین کننده قیمت اصلی سنگ مزار میباشد در ادامه با هم این موارد رو برسی میکنیم جنس سنگ ها مصرفی قطر سنگ ها کیفیت که این موارد مربوط به سنگ میباشد اما مسائلی مهم(…)

× سلام! چطور میتونم کمکتون کنم